Reklamlar

Sıfır kilometrede aldığı araç boyalı çıktı! Sahtekarlığın böylesi..

Alkan yaşadıklarını şöyle anlattı: “Bu aracı 11 Şubat 2015 yılında sıfır araç olarak satın aldım. Yaklaşık bir ay önce fark ettim ki, aracın bazı bölgelerinde boya var. Bu problemi servise ibraz ettim. Kendileri beni çağırdılar ‘gel bakalım’ dediler. Ben de gittim ve aracı ustalarına gösterdiler. Usta araçta boya olduğunu söyledi. Bana ‘sen bu araçla kaza mı yaptın’ dediler. Araçta hiçbir hasar

yok. Ben bu araçla kaza yapmış olsam, hasar olmaz mı? Bana verilen raporda da araç ‘hasarsızdır, boyalıdır’ raporu verildi” dedi.

Aracı aldığı firmanın araçtaki boyaları ciddiye almaması gerektiğini belirterek aracı ücretsiz boyayabileceklerini söylediğini aktaran Volkan Alkan, “Araç boyanınca bu araç değer kaybetmeyecek mi?’ şeklinde sorduğum soruya, bana ‘aracı satarken bize getir, boyalı olan yerlerine ‘hasar yoktur, boya yoktur’ şeklinde rapor tutarız’ dediler. Ben de böyle bir şey olabilir mi, neden bunu yapıyorsunuz? Resmen insanları kandırıyorsunuz. Sahtekârlık yapıyorsunuz’ dedim.” şeklinde konuştu.
Reklamlar